Niniejsza polityka prywatności („Polityka Prywatności”) stanowi integralną część Regulaminu FUNDACJI LIFE BALANCE. Akceptacja Regulaminu oznacza również akceptację Polityki Prywatności. Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu www.lifebalance.org.pl odwiedzający powinien zapoznać się z Polityką Prywatności. Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych osób korzystających ze strony www.lifebalance.org.pl.

Informacja Administratora Danych Osobowych.

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Life Balance, z siedzibą przy ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa, (dalej „Administrator” lub „My”).
 2. Twoje dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie podczas rejestracji na imprezy organizowane przez Fundacje Life Balance, jak również w trakcie Twojej aktywności w naszym serwisie. Dane mogliśmy również pozyskać od Ciebie, poprzez Twoją wolę uczestniczenia w imprezach tematycznych prowadzonych przez Administratora.

 3. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udziału w organizowanych przez nas przedsięwzięciach edukacyjno-rozrywkowych. Jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę, Twoje dane będą przetwarzane na cele marketingowe, w celu otrzymania newslettera, uczestniczenia w innych usługach oferowanych przez Administratora.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest: Twoja zgoda, konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, konieczność wynikająca z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, takich jak realizacja działalności statutowej Fundacji.
 5. W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę po prostu pisząc wiadomość, wniosek na adres email: fundacja@lifebalance.org.pl lub dzwoniąc do nas na telefon: 697 151 330.
 6. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane naszym Zaufanym Partnerom oraz w zakresie wymaganym przez obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy dotyczące ochrony danych osobowych oraz przepisy skarbowe. Zaufani Partnerzy Administratora to organizacje pozarządowe, które współpracują z Administratorem i prowadzą działalność o podobnym charakterze. Administrator zapewnia, że wszelkie przekazywane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz wyłącznie w celach związanych z działalnością Administratora i Zaufanych Partnerów.
 7. Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wykonania zawartych pomiędzy nami umów oraz do czasu przedawnienia roszczeń z tego wynikających. Jeśli chodzi o newsletter Twoje dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo nie wycofasz udzielonej nam zgody.
 8. Twoje dane osobowe nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania).
 9. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub zmniejszenia zakresu, w którym przetwarzamy Twoje dane. Możesz też zawsze wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na cele marketingowe.
 10. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego administratora danych.
 11. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych.
 12. Możesz uzyskać wszelkie informacje na temat twoich danych osobowych lub inne kontaktując się z Administratorem pod nr. Tel. 697 151 330 lub poprzez adres email: fundacja@lifebalance.org.pl