Nasze działania

Warsztaty dla kobiet w Szamotułach

Dnia 17.04.2023 r. o godz. 18 :00 w Zespole Szkół Numer 2 w Szamotułach odbyły się bezpłatne warsztaty pt. „Opanuj swój stres” organizowane przez Fundację Life Balance, finansowane w ramach wsparcia z Powiatu Szamotuły. Warsztaty prowadziła Magdalena Cieśla autorka licznych publikacji na temat rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia m.in. „Oczyść ciało i umysł, czyli jak zadbać o zdrowie i zredukować stres”, redaktor naczelną ogólnopolskiego dwumiesięcznika Żyj naturalnie oraz trenera, wykładowcę i doktorantkę UMP z zakresu technik redukcji stresu. Podczas warsztatów zaprezentowana została wiedza nie tylko z zakresu zarządzania emocjami oraz ich fizjologicznego i psychologicznego uwarunkowania, ale także przedstawione zostały praktyczne proste do zastosowania techniki redukcji stresu. 

Po warsztatach uczestnicy mogli porozmawiać osobiście ze specjalistka i zasięgnąć indywidualnej porady.

Warsztaty dla uczniów w szkołach Podstawowych w Suwałkach

W dniach 19 – 20.04.2023 przeprowadzono 8 prelekcji dla młodzieży 5 szkół podstawowych w Suwałkach pt. Stres i negatywne emocje oraz depresja – jak jej zapobiegać oraz co zrobić gdy widzę ją u siebie lub u kogoś innego – prelekcja na temat metod zarządzania stresem oraz narzędzi wspomagających prewencje depresji. W prelekcjach wzięło udział łącznie prawie 500 uczniów szkół podstawowych. Prowadzone były przez mgr Magdalenę Cieśla- Terapeutę RTZ , Trenera, Coacha oraz doktorantkę Uniwersytetu Medycznego w zakresie Zarządzania Emocjami i prewencji depresji wśród młodzieży.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. św. Jana Pawła II 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita 

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego 

Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Wierusz-Kowalskiego w Suwałkach 

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry 

Podczas warsztatów zaprezentowana została wiedza nie tylko z zakresu prewencji depresji, zarządzania stresem, emocjami, ale także przedstawione zostały praktyczne proste do zastosowania techniki redukcji stresu. 

Po warsztatach uczniowie mogli porozmawiać osobiście ze specjalistką i zasięgnąć indywidualnej porady. 

Warsztaty podczas Lublin Joga Day

W dniach 1-2.07.2023 nasza Fundacja prowadziła warsztaty podczas Joga Day Festiwal. Przychodziło ogromnie dużo osób. Prowadziliśmy warsztaty takie jak: 
  • Analiza osobowościowa. Odkryj swoją wewnętrzną siłę. Warsztaty z doradcą zawodowym, terapeutą i trenerem Magdaleną Cieślą;
  • Mindfulness, a depresja;
  • Odkryj swoją wewnętrzną siłę. Warsztaty z doradcą zawodowym;
  • Naukowo o medytacji;
  • Zarządzanie stresem i emocjami. 


Warsztaty podczas Pol’and Rock Festival

W dniach 3-5.08.2023 w Czaplinku prowadziliśmy od rana do wieczora warsztaty w różnych tematach. Przychodziło ogromnie dużo młodych i nie tylko ludzi. 

Nasze warsztaty obejmowały taką tematykę jak: 

  • Analiza osobowościowa; 
  • Mindfulness, a depresja;
  • Odkryj swoją wewnętrzną siłę;
  • Naukowo o medytacji;
  • Zarządzanie stresem i emocjami. 

 

Warsztaty dla Studentów Akademii Medycznej w Warszawie (Chłapowo)

2.09.2023 r. w Chłapowie przeprowadziliśmy warsztaty na temat redukcji stresu i mindfulness dla ok 200 studentów Akademii Medycznej w Warszawie.

 

Warsztaty dla uczniów szkół w Żyrardowie

W dniach 23-27.10.2023 oraz w dniach 16-17.11. 2023 przeprowadziliśmy warsztaty z zakresu prewencji depresji oraz wzmacniania silnych stron dla łącznie 500 uczniów w 3 szkołach w Żyrardowie (SP 2, SP 3 oraz LO).

 

Warsztaty dla uczniów szkół w Mińsku Mazowieckim

W dniu 17.11. 2023 przeprowadziliśmy warsztaty z zakresu prewencji depresji łącznie dla ponad 200 uczniów w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim.