O nas

Fundacja Life Balance ma na celu wspieranie edukacji prozdrowotnej oraz realizowanie działań z zakresu szeroko pojętego well beingu, rozwijania talentów a także prewencji depresji. 

Wykorzystując założenia Medycyny Behawioralnej, Medycyny holistycznej, Psychologii Pozytywnej, Terapii Poznawczo- Behawioralnej (CBT), MBCT, Logoterapii oraz stoicyzmu prowadzimy szereg działań mających na celu zwiększenie dobrostanu w życiu. 

Realizujemy m.in. akcję Poznaj depresję, poznaj siebie przeznaczoną dla Uczniów i Studentów. Akcję wsparły już takie znane i lubiane osoby jak m.in.: Magdalena Stużyńska, Piotr Cyrwus, Barbara Wypych, Joanna Moro i Paulina Holtz. 

W ramach tej akcji od stycznia 2023 roku na uczelniach wyższych i w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych przeprowadzamy warsztaty, prezentujące proste techniki redukcji stresu, wzmacniające dobre samopoczucie i zapobiegające depresji. Uczymy pozytywnie jak radzić sobie ze stresem dnia codziennego. Pomagamy odkryć silne strony i ukazujemy, jak korzystać z nich na co dzień, aby żyć szczęśliwiej. 

Prowadzimy portal Kierunek Zdrowie na którym prezentujemy rzetelne i wiarygodne informacje na temat zdrowego stylu życia oraz zdrowia psychicznego. 

Artykuły piszą dla nas takie autorytety jak dr Henryk Różański czy dr P.Znajdek-Awiżeń. Portal promuje holistyczne podejście do zdrowia, jednak prezentuje jedynie sprawdzone naukowo informacje w przyjazny sposób.

Warsztaty

Realizujemy bezpłatne warsztaty w PoznaniuMantra Lokal 

Współpracujemy ze Zdrowa TV przy tworzeniu programu Kierunek Zdrowie promującego zdrowy styl życia.

Współpracujemy z Norweskim Uniwersytetem  NTNU oraz Samadhi Institute w Hiszpanii, gdzie prowadzimy badania oraz warsztaty z technik redukcji stresu  oraz prewencji depresji. 

Magdalena Cieśla

Prezes Fundacji Magdalena Cieśla w ramach swojej działalności zawodowej od 2012 roku zajmuje się organizowaniem targów, konferencji oraz szkoleń i warsztatów- organizowała m.in. Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz w Warszawie, Targi – Dni Zdrowia w Poznaniu, Konferencję z udziałem prof. Campbella Z USA na MTP, Targi Zdrowych Produktów w Poznaniu, dodatkowo jest redaktorem naczelnym i współtwórcą Ogólnopolskiego Dwumiesięcznika o zdrowym stylu życia – Żyj naturalnie. Organizuje liczne warsztaty i szkolenia prozdrowotne. Od 2021 roku współpracuje z Uniwersytetem Medycznym im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu w obszarze poszukiwania możliwych do zastosowania masowo, prostych metod prewencji depresji oraz technik redukcji stresu dla młodzieży.

Paulina Znajdek

Dr Paulina Znajdek- Awiżeń – Dr n. farm. Paulina Znajdek-Awiżeń, absolwentka Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Prowadzi wykłady, kursy, szkolenia oraz warsztaty z zakresu leku roślinnego, towaroznawstwa zielarskiego oraz wykorzystania roślin w profilaktyce i leczeniu różnych dolegliwości. Autorka i współautorka prac o charakterze naukowym i popularnonaukowym, opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Twórczyni bloga zielonafarmacja.pl

Iwona Łatacz

Nasza managerka i stylistka treści. Działaczka i dobra dusza. Od2020 roku tworzy markę EcoBombs, która ma na celu stworzenie jak najwięcej łąk kwietnych, aby pomóc pszczołom oraz owadom zapylającym. Prywatnie mama na pełen etat, nieperfekcyjna pani domu, uzależniona od kawy, kochająca podróże i włoską kuchnię. Optymistycznie podchodząca do życia, wierząca w siebie i wizualizująca sobie cudowne łąki kwietne w najbliższym otoczeniu.